Info DMP


O stowarzyszeniu

 Długodystansowe MP

Galeria

Forum

Linki

Kontakt

Index












 

 

 

O DMP
   Długodystansowe Mistrzostwa Polski w klasach 730, Micro i Sympathy 600 zostaną rozegrane na Zalewie Włocławskim, w Murzynowie k/Płocka w dniach 30.06-1.07.2001. Będą to najdłuższe śródlądowe ragaty długodystansowe w Europie Wschodniej. Łączna długość to prawie 100 km na trasie Murzynowo-Włocławek-Płock-Murzynowo. Organizatorem regat jest Stowarzyszenie Żeglarstwa Regatowego - Cierszewo, które w ubiegłym sezonie było organizatorem regat zaliczanych do Grand Prix Polski klasy Micro. 
    O randze imprezy może świadczyć fakt, że klasy startujące w tych regatach to najbardziej rozwijające się klasy w Polsce, w przypadku klasy Micro także na świecie (rozgrywane są Mistrzostwa świata, 1999r.-Stanisław Sawko, 2000r.-Przemysław Tarnacki). Ścigają się na nich takie osoby jak Zbigniew Kania, Zbyszek Malicki (730), Stanisław Sawko, Eugenisz Ginter, Marek Muzykiewicz (Micro), Jacek Orliński (Sympathy), co świadczy, że rywalizacja w tych klasach toczy się na bardzo wysokim poziomie i ściga się na nich ścisła czołówka sterników i załóg w Polsce.

Puchar Stowarzyszenia Żeglarstwa Regatowego - Cierszewo
Uprzejmie informujemy, że wszystkie jachty biorące udział w DMP mogą wziąć udział w niedzielnych planowanych 2 wyścigach zaliczanych do regat o Puchar SŻR-Cierszewo, w ramach wpisowego do DMP (bez dodatkowych kosztów). Propozycja ma zastosowanie pod warunkiem rozegrania sobotniego wyścigu o DMP. Jeżeli chcesz zobaczyć zawiadomienie o regatach "Puchar SŻR-Cierszewo' kliknij tu

Przygotowania do regat
Patronat medialny: Radio PLUS, Gazeta Wyborcza, Miesięcznik Rejs.
Piątkowy wieczór (30.06) uprzyjemniać będzie Jurek Porębski.
Nad całością imprezy będzie czuwała PETRO-OCHRONA.
Podczas całości imprezy CHATROOM i wyniki na biężąco w Internecie.

All rights reserved. Copyright 2000 by K6