O Stowarzyszeniu


 Długodystansowe MP

Galeria

Linki

Forum

Kontakt

Index 


        W październiku 1999r grupa młodych żeglarzy założyła Płockie Stowarzyszenie Regatowe. W komitecie założycielskim znaleźli się między innymi : Piotrek Sokołowski, Marcin Trojanowski, Marcin Praxmajer, Piotr Kułaga.
Głównymi celami działalności stowarzyszenia jest:
- szeroko pojęta promocja żeglarstwa regatowego,
- pomoc członkom stowarzyszenia w ich indywidualnej działalności,
- organizacja imprez żeglarskich i towarzyskich,
- pomoc w pierwszych krokach młodzieży żeglarskiej.

       W sierpniu 2000 roku udało nam się przy pomocy wielu instytucji,  sponsorów i wspaniałych ludzi zorganizować regaty zaliczane do Grand Prix Polski w klasie Micro. Wiele podpowiedzi  dotyczących organizacji regat otrzymaliśmy od naszych przyjaciół z  Warszawy- na czele z Markiem Gałajem i Andzią Przywarą. Działania naszego stowarzyszenia mają  formę non - profit, wszystkie przychody przeznaczone są na cele statutowe. W listopadzie tego roku doszło do podjęcia decyzji o organizacji Długodystansowych Mistrzostw Polski w klasach 730, Micro i Sympathy 600

        Stowarzyszenie to również zawodnicy którzy znani są na naszych  wodach - Marcin Praxmajer, Andrzej Randak, Piotrek Sokołowski, Artur Koziński, Piotrek Kułaga, Krzysiek i Andrzej Lewandowscy, Marek Sapiński, Andrzej Kaszewski,  Marcin Trojanowski i nasz najmłodszy sternik Marcin Kucelman.

      

Tyle historii czas brać się do pracy przed nadchodzącym sezonem

 

 


All rights reserved. Copyright 2000 by K6