O Stowarzyszeniu

Długodystansowe MP

Galeria

Linki

Forum

Kontakt

Index

      O to... my ludzie, którzy tworzą, wspierają Stowarzyszenie, którzy chcą zmienić "światek" żeglarski na naszych wodach, którzy jako pierwsi przełamali stereotypy funkcjonujące na naszych regionalnych akwenach. To właśnie my wkraczamy w nowy wiek z nowymi pomysłami na propagowanie tak wspaniałego sportu jakim jest żeglarstwo. A przy pomocy wszystkich przyjaznych nam osób, Płock będzie kojarzony z żeglarstwem na bardzo wysokim poziomie i wspaniałymi ludźmi, którzy chcą czerpać ogrom satysfakcji z uprawiania żeglarstwa. Zatem... kilka słów o nas...

 

Piotrek Sokołowski - Prezes SŻR-Cierzzewo, pomysłodawca i współzałożyciel wówczas jeszcze Płockiego Stowarzyszenia Regatowego. Czołowy płocki żeglarz, zdobywając w 1998 roku Mistrzostwo Polski w klasie 650 potwierdził, że nieznane wówczas płockie żeglarstwo stoi na wysokim poziomie, akademicki mistrz Polski w klasie Omega w 2000 roku.
 
Marcin Praxmajer - v-ce prezes SŻR-Cierszewo, współtwórca Stowarzyszenia, 2-krotny mistrz Polski w klasie Micro T 1997r,1998r, doskonały płocki sternik, przez wiele lat niepokonany na naszych wodach w klasie Omega. 

 

Piotrek Kułaga - 2 v-ce prezes SŻR-Cierszewo, współtwórca Stowarzyszenia, mistrz Polski w klasie Micro T w 1999 roku, kiedyś zapalony "omegowiec".

 

 

Andrzej Randak - Chyba najbardziej znany sternik w Polsce z naszego miasta. Skiper jachtu "Anwil", dawno temu v-ce Mistrz Polski w klasie Tornado, 1998 roku zdobył 3 miejsce w klasie OPEN w Mistrzostwach Polski.

 

Artur Koziński - sekretarz stowarzyszenia, akademicki v-ce Mistrz Polski w klasie Omega 1999r i akademicki mistrz Polski w klasie Omega 2000r.

 

 

Andrzej Kaszewski - webmaster SŻR-Cierszewo, członek zarządu, czołowy płocki żeglarz na naszych wodach, akademicki v-ce Mistrz Polski w klasie Omega 1999r i akademicki mistrz Polski w klasie Omega 2000r, zdobywca Grand Prix Polski Klasy Micro T 1998r. 

 

Andrzej Lewandowski - nasza starszyzna, wspaniały żeglarz i szkoleniowiec, podpora naszego stowarzyszenia.

 

 

Krzysiek Lewandowski - akademicki v-ce mistrz Polski w klasie Omega 1999r,  sternik niezłomnie walczący na swojej "Bogusi" i często łamiący szeregi innych klas na naszym akwenie.

 

 

Marek Sapiński - stara flota omegowa, nie jeden jeszcze by się zdziwił :-))).

 

 

Marcin Trojanowski - współorganizator Stowarzyszenia, liczący się na naszych akwenach sternik, fachura od prowadzenia spinakera i innych "przednich" (uwaga: bardzo drogi), akademicki v-ce Mistrz Polski w klasie Omega 1999r i akademicki mistrz Polski w klasie Omega 2000r. 

 

Marcin Kucelman - Najmłodszy sternik w naszym Stowarzyszeniu, już w wieku 17 lat wygrywa z Samselem we Włocławku, czyżby młodość przemawiała nad rutyną, doskonale zapowiadający się młody sternik. 

 

 

Zdjęcia będą jak będziemy ładni, a tak na serio jak mi je dostarczą :-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


All rights reserved. Copyright 2000 by K6